تاثیر لینک های Nofollow دستگاه لیزر

امروزه بیشتراز ۶۰ % لینک های مو جود در وب به صورت nofollow ( نوفالو ) می باشند , آیا به نظر شما موتور های جستجو گر از این حجم بسیار پیوند و تاثیر لینک های nofollow چشم پوشی می کنند و آنان‌را دنبال نمی کنند؟ جواب مطلقا خوبی است .
توصیف لینک های nofollow از زبان موتور های کاوش گر چیست؟

لینک و پیوند های nofollow ( نوفالو ) به لینک هایی گفته می‌شوند که توسط موتور های جستجو گر دنبال نمی‌شوند و تاثیری بر روی سکو سایت ندارند .

تعریف‌و‌تمجید لینک های nofollow از لحاظ ما چیست؟

پیوند های nofollow به لینک و پیوند هایی گفته می شوند که لینک های کیفیت عالی آن بوسیله موتور های کاوش گر دنبال شده و بر روی رتبه سایت تاثیر بدون واسطه می‌گذارند , مثل لینک های ویکی پدیا و شبکه های مردمی .

تاثیر لینک های nofollow

شرکت روتک یکی‌از دستگاه لیزر کاران برتر شرکت MOZ در ویدئویی دستگاه لیزر یک‌سری دقیقه ای به طور بدون واسطه بیان کرد دستگاه لیزر که ما مدارکی داریم که اثبات می نماید موتور های جستجو گر برخی از پیوند های نوفالو را دنبال می نمایند . این به این مضمون‌ است که موتور های جستجوگر به بعضا از پیوند های nofollow توجه می نمایند و از آن‌ها هم در مرتبه بندی و هم در ایندکس کردن دستگاه لیزر صفحه های به کار گیری می نمایند .
طریق دریافت لینک nofollow


پیوند های نوفالو به یک سری شکل اخذ می‌شوند : از طریق قراردادن کامنت و درج لینک و پیوند در دیگر سایت ها , دستگاه لیزر از روش اشتراک گذاری مطالب در دیگر تارنما ها و دریافت لینک و پیوند از آن ها مثل شبکه‌های‌اجتماعی و ویکی پدیا . دقت داشته باشید که لینک و پیوند های نوفالو و لینک های ریدایرکت شده دوچندان فرق دارا‌هستند . لینک و پیوند های ریدایرکت شده تاثیری بر روی SEO ندارند و توسط خزنده های موتور های جستجو گر دستگاه لیزر Ignore می شوند .
ضوابط و استراژی پیوند سازی نوفالو دستگاه لیزر

برای پیوند بیلدینگ به طور nofollow , خوب تر است تا این نکات را رعایت کنید :

خوبتر است تا لینک های کامنتی را با کلمه و واژه دارای اهمیت نگیرید
خوبتر است تا پیوند های کامتی را در از سایت های و صفحات مرتبط با وبسایت دستگاه لیزر خویش بگیرید
بهتر است تا تمامی لینک های سایت را به صورت nofollow نگیرید
بهتر است تا پیوند های nofollow را از وبسایت های دستگاه لیزر با کیفیت بگیرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *