تست سرعت بار گذاری تارنما با به کار گیری از سرویس دستگاه چاپ بنر

روز قبل مطلب ای با عنوانآیا سرعت هاست بر روی دستگاه چاپ بنر وبسایت تاثیر داراست یا این که خیر؟ در تارنما فعال شد که با بهره از این خدمت می توانستید متوجه گردید که تارنما شما به صورت استاندارد در مانیتور های گوناگون به چه شکلی اکران داده میشود . ولی بعد از ریسپانسیوبودن قالب می بایست سرعت بار گذاری برگه را مورد بررسی قرار بدهیم .
سرعت بار گذاری کاغذ وبسایت فقط مربوط به پباده سازی نمیشود و عمده دارای ارتباط میباشد با سرویسی هاستی که از آن فضا خریداری کرده اید . ( برای دریافت اطلاعات بخش اعظم در زمینه‌ی هاست از این مقاله استعمال نمایید ( آیا سرعت هاست بر روی دستگاه چاپ بنر تارنما تاثیر دارااست یا این که خیر؟ ( ) . بر فرض نمونه شما در پباده سازی تمام مورد ها فنی را رعایت کرده باشید , اینجاست که‌این سوال مطرح می‌شود که تفاوت یک سرور اشتراکی با یک سرور منحصر چه چیزی است ؟ فرض نمائید اپلیکیشن فتوشاپ را یکبار بر روی سیستمی که دارنده پردازنده پنتیوم می‌باشد اجرا فرمائید و توشه دیگر بر روی کامپیوتری که دارای پردازنده I7 می‌باشد . دستگاه چاپ بنر برنامه یکی می‌باشد اما دستگاه چاپ بنر قدرت پردازش متعدد است .
با این حال برای تست سرعت میتوانید از چندین ازوب سایتهای به کار گیری فرمائید . یکی آنها Gtmetrix هست .

۱ چرا قابلیت باز کردن برخی از وب سایتها نیست ۲

بررسی از طریق تارنما gtmetrix . com

۱ . بعد از ارزیابی کردن آنتی ویروس مطمئن گردید که اینترنت سایتی که قصد مفتوح کردن آن را دارید مشکل فنی ندارد . دستگاه چاپ بنر اینکار را میتوانید از روش تارنما http : //gtmetrix . com بررسی فرمائید .
وبسایت متبوع به شما کمک می کند تا متوجه شوید که سیستم شما اختلال داراست یا این که تارنما مورد نظر . هر وب سایتی که نقص‌ داشته باشد این تارنما به شما پیغام ارور سناریو میدهد .
عمل با آن هم فراوان بی آلایش میباشد . کافیست تارنما gtmetrix . com را باز کرده و نشانی وب سایتی که نمی توانید گشوده فرمائید را در کادر مشخص و معلوم شده وارد و بر روی کلید Go کلیک نمایید .
در شرایطی که به هر دلیلی مشکلی وجود داشته باشد پیغامی به شما اکران میدهد . این وب سایت بهترین آیتم برای رفع این اختلال هست .

تست سرعت بارگذاری سایت با استفاده از سرویس PageSpeed Insights

سایت دوم استعمال از خدمت PageSpeed Insights گوگل
PageSpeed Insights یک خدمت بدون‌پول از شرکت گوگل می باشد . آدرس وب‌سایتتان را در صفحهٔ PageSpeed Insights گوگل وارد نمایید . این برگه , وب‌سایت را هم ازنظر باز شدن روی تلفن همراه و هم ازنظر گشوده شدن روی رایانه بررسی کرده و نکاتی برای بهبود سعی , گشوده شدن سریع‌تر و بهبود رتبهٔ آن در سیستم جستجوی گوگل میگوید .

با استفاده از این دو تارنما می‌توانید سرعت دستگاه چاپ بنر را ارزیابی کرده و مواردی که برای رفع دستگاه چاپ بنر ایراد کندی لود صفحات دستگاه چاپ بنر به شما توصیه میشود را رفع و در پباده سازی اعمال نمائید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *