فناوری تشخیص گودی های خیابان

شرکت جگوار لند روور برآورد کرده که ضرر و زیان صاحبان اتومبیل از بابت عبور وسایل نقلیه شان از گودال های کوچک و تعالی خیابانها جاده ها بالغ بر ۴ . ۳ میلیارد دلار است . بزرگی این رقم برای سازنده خرید خودرو فروش خودرویی نظیر جگوار کافی است تا بر روی فناوری جدیدی کار نماید که ضمن تشخیص این چاله ها , از بخش قابل توجهی از زیان ناشی از آنان بکاهد .

این فناوری حالا با نام Pothole Alert ارایه شده‌است . این سیستم نو خیر فقط مکان ظریف گودی ها را نشان میدهد بلکه به راننده اطلاعات جالبی توجهی درخصوص اندازه تکانها و شدت وارد آمده به خرید خودرو فروش خودرو درصورت افتادن چرخهای آن در این چاله ها ارایه می نماید . همچنین این فناوری جدید می‌تواند داده های ارزشمندی درباره بقیه خطرها احتمالی پیش روی راننده در زمان عبور از خیابانها ارایه نماید .

این فناوری جدید که توسط مرکز پژوهش ها توسعه یافته جگوار لند روور ارایه شده به طور لحظه ای کار می کند و در واقع داده ها را به صورت آنی کسب کرده و دردست راننده قرار می‌دهد .

سیستم به محض شناسایی چاله ها , در قلیل هنگامی که برآورد میگردد صرفا درحدود چند میلی ثانیه باشد , سیستم تعلیق خرید خودرو فروش خودرو را تهیه می کند تا کمترین لطمه ممکن به آن وارد شود . این فرآیند نوعی سیستم کنترل تعلیق نصفه فعال است که از ذرات مغناطیسی آویزان در مایعی اختصاصی برای تنظیمات متبوع استفاده می نماید .

پیش گویی می‌شود این فناوری جدید به زودی بر روی طیف متنوعی از خرید خودرو فروش خودروهای جگوار نصب شود &# خرید خودرو هیرسا ;

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *