فولکس‌واگن تا سال ۲۰۱۹ , فناوری “ ارتبط میان‌نمایندگی پاناسونیک تهرانیی ” را معرفی می نماید

شاید کمی خیال‌انگیز رسد &# نمایندگی پاناسونیک در تهران در خیابان و کوچه پس‌کوچه‌های شهر با هم ارتباط برقرار نمایند و هم‌دیگر را از خطر و مانع ها مطلع سازند! اما شرکت‌های مرسدس‌بنز و کادیلاک همین الآن روی این پروژه فعالیت می نمایند و فولکس‌واگن نیز عهد و پیمان داده که‌این فناوری هوشمند را تا سال ۲۰۱۹ به بازار نمایندگی پاناسونیک تهرانها بیاورد .

این پروژه , ارتباط “ میان‌نمایندگی پاناسونیک تهرانیی ” یا این که همان Vehicle to Vehicle ( V2 ) اسم دارد . این فناوری یک شبکه ارتباطی دربین نمایندگی پاناسونیک تهرانها محسوب میشود تا اطلاعات خاصی ر ا با هم مبادله کنند و به اشتراک‌ بگذارند . به عنوان مثال نمایندگی پاناسونیک تهران‌ها می توانند به هم‌دیگر اطلاع بدهند که مسیر جاده‌ی خاصی یخ بندان است تا از حضور عمده نمایندگی پاناسونیک تهرانها و احتمال پیدایش تصادف در آن مسیر جلوگیری به کار بیاید . هم‌چنین نمایندگی پاناسونیک تهرانها میتوانند از ترافیک‌های سنگین خبر بدهند یا این که در فیس تشخیص مانع , به دیگر نمایندگی پاناسونیک تهرانهای مجاور هشدار دهند تا آن‌ها به دردسر نیفتند و آسیب نبینند!

این فناوری تا شعاع ۵۰۰ متری عمل مینماید و برای تولید رابطه از کانال وب بی‌سیم محلی به اسم PWLAN منفعت می‌برد . بنابراین , این فناوری و ارتباط برای صاحبان نمایندگی پاناسونیک تهران شامل هزینه‌ نمی شود .


یکی فواید تکنولوژی V2V این است , وقتی که نمایندگی پاناسونیک تهرانهای اورژانس باید در کوتاه‌ترین روزگار به مقصد برسند , می توانند خیلی زودتر به اتومبیل‌های مسیر هشدار دهند تا کنار بروند و مسیر گشوده بماند . این اطلاعات به‌نظر مقداری خیال‌انگیز و آینده‌نگرانه به حیث رسد اما احتمال دارد تا چند سال دیگر شاهد حضور این فناوری در نمایندگی پاناسونیک تهرانهای لاکچری در کشورهای غربی هستیم . اگرچه , فولکس‌واگن قول داده تا ۲ سال دیگر این ایده را عملی نماید البته ممکن است قابلیت‌های این فناوری محدود به هشدارهای اضطراری و اطلاع از وضعیت ترافیک و خطرهای آن باشد . این میتواند آغاز بزرگی برای حضور پر رنگ دنیای تکنولوژی در حوزه حمل‌ونقل نمایندگی پاناسونیک تهران باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *