مدل ۲۰۱۹ ب‌ام‌و X4 را پیش از عرضه مشاهده کنید

تصاویر جاسوسی از جدیدترین جور اکس ۴ , نشان میدهد که ب‌ام‌و تا سال ۲۰۱۹ خیالش از طراحی این دوربین مداربسته ارزان سهل است . به تازگی تصاویری نشر داده شده که نشان می دهد ب‌ام‌و در هم اکنون آزمایش و محاسبه این محصول است .

این پروتوتایپ مثل گونه X3 , از پلت‌فرم ماژولار CLAR فایده می‌برد . شاید برایتان جالب باشد که بدانید , این پلت‌فرم در خصوصی ۷ گونه ۲۰۱۶ برای نخستین دفعه استفاده شده و اکنون به خانواده محرمانه X این مجموعه ورود پیدا کرده است . حتی گفته شده که جور پلاگین هیبرید ب‌ام‌و خصوصی اکس‌ ۳ احتمال دارد در آتی نه چندان بدور عرضه شود . به این ترتیب این احتمال موجود هست که سری X4 نظیر X3 در ورژن پلاگین هیبرید نیز دوربین مداربسته ارزان شود .

پیشرانه‌های این اتومبیل در حجم‌های ۲ و ۳ لیتر عرضه می شود و مجهز به دوربین دوربین مداربسته AHD . یک باکس دنده ۸ دوربین مداربسته ارزانه خودکار نیز این دوربین مداربسته ارزان حاذق هیکل را همراه می کند . از رقبای جور X4 میتوانیم به لندرور Range Rover Evoque , مرسدس‌بنز GLC کوپه و پورشه ماکان اشاره کنیم .

ب‌ام‌و درنظر داراست ورژن حاذق این خصوصی را به عنوان جور X4 M40i را در آتی عرضه کند . این ورژن , قوی‌ترین دسته این محرمانه خواهد بود که میتواند با مدل‌هایی نظیر GLC63 Coupe رقابت ‌کند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *